fbpx

Godziny pracy: Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 18:00

Rodzaje soczewek

Soczewki okularowe

Jeśli podzielą się Państwo swoim stylem życia i czasem spędzonym przed ekranem, doradzimy najlepsze szkła i uszlachetnienia dla ochrony oczu.

Oferujemy pełną ofertę soczewek, w tym pocieniane, fotochromowe, z różnymi powłokami (antyrefleksyjne, UV), wykonane z nowoczesnych materiałów. Dostępne są soczewki relaksacyjne, progresywne, do pracy przy komputerze, sportowe i barwione. Wszystkie soczewki posiadają najnowocześniejszą powłokę antyrefleksyjną X-tra Clean.

Nowoczene soczewki

Nie tylko korygują wzrok, ale także mogą posiadać antyrefleksyjne powłoki i funkcję dostosowywania do zmieniającego się światła, zapewniając nie tylko klarowność widzenia, ale także wyższy komfort noszenia.

Leica®

Nowoczesność i Precyzja w Soczewkach Optycznych

Leica, renomowana na całym świecie marka, znana jest nie tylko z produkcji aparatów fotograficznych, ale także z rewolucyjnych rozwiązań w dziedzinie optyki. Soczewki optyczne Leica to połączenie nowoczesnej technologii i niemieckiego rzemiosła, zapewniającego nie tylko doskonałą jakość widzenia, ale również elegancki design. Dzięki zaawansowanym technologiom i precyzyjnemu wykonaniu, Leica zyskała pozycję lidera w świecie soczewek optycznych, oferując użytkownikom niezrównane doświadczenia w zakresie komfortu i ostrości widzenia.

Rodenstock®

Pionier Nowoczesnych Rozwiązań dla Twojego Wzroku

Firma Rodenstock to lider branży optycznej, znana z innowacyjnych rozwiązań i wysokiej jakości produktów. Specjalizując się w produkcji okularów, soczewek i technologii optycznych, Rodenstock od lat dba o doskonałe widzenie swoich klientów, łącząc precyzję niemieckiego rzemiosła z nowoczesnym podejściem do optyki.

Zapisz się na badanie wzroku

jj

Nunc interdum sapien ut mauris maxi us consectetur porta nunc. Con vallislo em ipsum dolor sit amet onsec tet.

Working hour

Mon – Fri: 9 a.m. – 5 p.m.
Sat – Sun: Closed

650 Birmingham St,
London 3000, UK

Follow us: