Nowość od Rodenstock!

20 lis

Od precyzyjnych pomiarów oka do prawdziwie precyzyjnego widzenia dzięki inteligencji biometrycznej.

Dzięki B.I.G. VISION® Rodenstock dokonuje przełomowej zmiany w zakresie soczewek progresywnych polegającej na uwzględnieniu wyjątkowości kształtu i wielkości każdego oka. Dzięki produkcji soczewek w oparciu o indywidualne dane oka powstają okulary, które zapewniają użytkownikowi najlepszą możliwą ostrość widzenia.

Określamy biometrię całego oka. Obejmuje to długość gałki ocznej oraz kilka tysięcy punktów pomiarowych w oku. Znacznie wykraczamy poza standardy branżowe. Te punkty pomiarowe są przenoszone bezpośrednio na soczewkę, czego rezultatem jest proces produkcyjny, w wyniku którego powstaje najbardziej precyzyjna soczewka na świecie. Zapewniamy użytkownikom okularów najlepszą możliwą ostrość widzenia w każdym kierunku i pod każdym kątem, bez względu na to, gdzie patrzą.

Aby podkreślić poziom biometrycznej precyzji, jaką zapewniają inteligentne okulary biometryczne (B.I.G.) dzięki dokładnym pomiarom oka, nazywamy je teraz: B.I.G. EXACT®.

 

 

Poczuj różnicę z B.I.G. VISION®

Biometric Intelligent Glasses umożliwiają doświadczenie każdego dynamicznego aspektu życia. W ciągu każdego dnia doświadczamy wielu różnych sytuacji, a nasz cały układ wzrokowy ciągle pracuje, zmieniając odległość, kierunek i kąt widzenia.

Okulary B.I.G. Vision® firmy Rodenstock wykorzystujące technologię DNEye® zapewniają niezakłócone, dynamiczne i naturalne doświadczenie widzenia, które doskonale współgra z naszym mózgiem. Okulary B.I.G. Vision® zapewniają do 40% większą ostrość widzenia z bliska i na średnim dystansie, lepsze wsparcie dla mózgu dzięki większej ostrości widzenia i o 8,5° szersze pole widzenia z bliska. Ale to nie jedyne korzyści, jakich możesz się spodziewać.

Wielki sukces B.I.G. Vision® potwierdziła ankieta przeprowadzona w Szwajcarii wśród 283* osób, z których 90% nosiło wcześniej okulary. Wysoki odsetek ankietowanych* w odpowiedzi na pytanie o ich odczucia związane z okularami Biometric Intelligent Glasses podał szeroki zakres korzyści dla wzroku.