fbpx

Godziny pracy: Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 18:00

Rodenstock – B.I.G. VISION for all

Nowość od Rodenstock

Dzięki B.I.G. VISION® Rodenstock dokonuje przełomowej zmiany w zakresie soczewek progresywnych polegającej na uwzględnieniu wyjątkowości kształtu i wielkości każdego oka. Dzięki produkcji soczewek w oparciu o indywidualne dane oka powstają okulary, które zapewniają użytkownikowi najlepszą możliwą ostrość widzenia.

Od precyzyjnych pomiarów oka do prawdziwie precyzyjnego widzenia dzięki inteligencji biometrycznej.

Określamy biometrię całego oka. Obejmuje to długość gałki ocznej oraz kilka tysięcy punktów pomiarowych w oku. Znacznie wykraczamy poza standardy branżowe. Te punkty pomiarowe są przenoszone bezpośrednio na soczewkę, czego rezultatem jest proces produkcyjny, w wyniku którego powstaje najbardziej precyzyjna soczewka na świecie. Zapewniamy użytkownikom okularów najlepszą możliwą ostrość widzenia w każdym kierunku i pod każdym kątem, bez względu na to, gdzie patrzą.

Aby podkreślić poziom biometrycznej precyzji, jaką zapewniają inteligentne okulary biometryczne (B.I.G.) dzięki dokładnym pomiarom oka, nazywamy je teraz: B.I.G. EXACT®.

Poczuj różnicę z B.I.G. VISION®

Biometric Intelligent Glasses umożliwiają doświadczenie każdego dynamicznego aspektu życia. W ciągu każdego dnia doświadczamy wielu różnych sytuacji, a nasz cały układ wzrokowy ciągle pracuje, zmieniając odległość, kierunek i kąt widzenia.

Okulary B.I.G. Vision® firmy Rodenstock wykorzystujące technologię DNEye® zapewniają niezakłócone, dynamiczne i naturalne doświadczenie widzenia, które doskonale współgra z naszym mózgiem. Okulary B.I.G. Vision® zapewniają do 40% większą ostrość widzenia z bliska i na średnim dystansie, lepsze wsparcie dla mózgu dzięki większej ostrości widzenia i o 8,5° szersze pole widzenia z bliska. Ale to nie jedyne korzyści, jakich możesz się spodziewać.

Wielki sukces B.I.G. Vision® potwierdziła ankieta przeprowadzona w Szwajcarii wśród 283* osób, z których 90% nosiło wcześniej okulary. Wysoki odsetek ankietowanych* w odpowiedzi na pytanie o ich odczucia związane z okularami Biometric Intelligent Glasses podał szeroki zakres korzyści dla wzroku.

jj

Nunc interdum sapien ut mauris maxi us consectetur porta nunc. Con vallislo em ipsum dolor sit amet onsec tet.

Working hour

Mon – Fri: 9 a.m. – 5 p.m.
Sat – Sun: Closed

650 Birmingham St,
London 3000, UK

Follow us: