Okulary sportowe

Pewny sukces w naszych okularach sportowych

Jeśli chcesz podnieść swoje wyniki sportowe, musisz mieć zaufanie do swojego sprzętu. Dotyczy to również optymalnie dobranych soczewek, zapewniających bezpieczeństwo, wyniki i przyjemność z uprawiania sportu.

Sport to ruch, szybkość, koordynacja, a okulary sportowe nie są wyłącznie sprzętem na dobrą pogodę. Chronią oczy nie tylko przed słońcem, ale dosłownie przed wszystkim, co może przeszkodzić im podczas uprawiania sportu: wiatrem, kurzem, owadami lub gałęziami znajdującymi się przy drodze. Okulary sportowe o wygiętych kształtach pełnią rolę tarczy i są pomocnym towarzyszem przy każdej dyscyplinie sportu. Nie ma znaczenia, czy biegasz, wspinasz się po górach, jeździsz na łyżwach, wiosłujesz, grasz w tenisa, squasha czy jeździsz na rowerze.

Niezależnie od tego, czy uprawiasz sport rekreacyjnie, czy jesteś zawodowym sportowcem, możesz polegać na jakości naszych soczewek. Uprawiając sport jesteś w najwyższej formie i tego samego oczekujesz od swoich okularów. Poza ochroną i komfortem widzenia, nasze soczewki korygują wady wzroku, dzięki czemu możesz w 100% wykorzystać potencjał swojego widzenia.

Kategoria

rodenstock-perfection

Dla perfekcjonistów. Progresywne soczewki sportowe dla bezwzględnie najlepszej jakości widzenia: Impression® Sport 2.

Soczewka progresywna jest pierwszą zindywidualizowaną soczewką na świecie, zaprojektowaną do dynamicznie zmieniających się warunków optycznych podczas uprawiania sportu.

W skrócie

  • Wykorzystanie 100% potencjału widzenia
  • Najlepsze widzenie przestrzenne.
  • Idealne nawet o zmierzchu

Kategoria

rodenstock-perfection

Dla perfekcjonistów. Soczewki sportowe, bezwzględnie najlepsza jakość widzenia: Impression® Mono Sport 2

Pierwsze całkowicie zindywidualizowane soczewki jednoogniskowe gwarantują większe bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu, dzięki najlepszemu widzeniu przestrzennemu.

W skrócie

  • Doskonały komfort widzenia
  • Optymalne rozwiązanie w przypadku aktywności plenerowych
  • Wykorzystanie 100% potencjału widzenia

Kategoria

rodenstock-superior

Dla ceniących jakość. Soczewki sportowe sprawdzone miliony razy: Perfalit Sport 2

Najlepsza soczewka jednoogniskowa dla osób aktywnych ceniących sobie bezpieczeństwo renomowanej marki i dobrą relację jakości do ceny.

W skrócie

  • Sprawdzony i wypróbowany standard wśród soczewek sportowych
  • Najnowsza technologia freeform
  • Precyzja i widzenie wysokokontrastowe