Soczewki dla kierowców

SOCZEWKI DRIVEWEAR
Soczewki Drivewear to wyjątkowe soczewki dla kierowców. Łączą one w sobie zalety soczewek fotochromowych (zmieniających swe zaciemnienie i kolor w zależności od ilości światła, które na nią pada) i polaryzacyjnych (redukujących oślepiające odbicia od płaskich powierzchni). Dzięki takiemu połączeniu gwarantują komfortowe widzenie w każdych warunkach.

SOCZEWKI Z POWŁOKĄ ANTYREFLEKSYJNĄ
By w trakcie dużego wysiłku oczy mniej się męczyły, prowadzący samochód powinni używać soczewek z powłokami antyrefleksyjnymi. Polepszają one jakość widzenia i eliminują niepożądane refleksy męczące oczy.

SOCZEWKI POLARYZACYJNE
Soczewki Xperio to najnowsza generacja soczewek polaryzacyjnych. Dzięki doskonałym właściwościom optycznym, zapewniają ochronę wzroku i komfort widzenia. Soczewki polaryzacyjne Xperio redukują refleksy odbijające się od deski rozdzielczej i maski samochodu, asfaltu oraz od innych powierzchni poziomych, co zapewnia większe bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu.

SOCZEWKI Z POWŁOKĄ BLUE BLOCKER
Powłoka BLUE BLOCKER jest rodzajem filtra, który naniesiony na powierzchnię soczewki podnosi komfort widzenia w utrudnionych warunkach. Powłoka BLUE BLOCKER jest szczególnie przydatna podczas jazdy samochodem w czasie mgły, deszczu, o świcie i o zmroku.